Ranking hulajnóg streetowych. 0
Ranking hulajnóg streetowych. Blog RMD Bike Shop

Co Ci chodzi po głowie?

Może hulajnoga wyczynowa street? 

Bo wcale nie musisz mieć skateparku pod ręką ani, specjalnie zrobionej rampy czy pumptrack-a, żeby szaleć na hulajnodze. Tak naprawdę kiedyś tego nie było, a riderzy bawili się w najlepsze. Tak miasto, Twoja dzielnica dostarcza wielu przeszkód. Zawsze znajdzie się jakaś barierka, schody, ławka lub murek. 

 

 

Hulajnogi streetowe różnią się budową od hulajnóg parkowych. 

Deck hulajnogi streetowej jest prostokątny, brzegi hulajnogi nie są ścięte tylko kwadratowe, dzięki temu możesz grindować całą powierzchnią podestu. Podest w hulajnodze na street musi być bardziej stabilny dlatego zazwyczaj jest większy, dłuższy i cięższy niż w hulajnodze na park. 

Kierownica do hulajnogi wyczynowej na street to T-bar, czyli jest to hulajnoga wyczynowa z prostą kierownicą. Kierownica streetowa jest wyższa. Generlanie jeżeli jeszcze nie masz doświadczenia w ulicznej jeździe powinieneś wiedzieć, że kiedy stoisz na decku kierownica powinna być na wysokości Twojego pępka. Ale jak zaczniesz jeździć sam będziesz wiedział, jaka wysokość jest dla Ciebie najlepsza. 

Jeżeli chcesz zostać królem miejskiej dżungli zakup hulajnogi streetowej będzie strzałem w dziesiątkę, a rurki murki i dropy dostarczą Ci najlepszej zabawy.  

Jeżeli szukasz dobrej hulajnogi na street poniżej jest:

Ranking hulajnóg streetowych.

  1. Native Stem

  2. Blunt Prodigy S9 Street 

  3. MGP Origin Nitro

  4. Addict Defender 3.0

  5. Blazer Pro Raider

  6. Striker Gravis Street

Te modele są najczęściej wybierane przez naszych klientów. Jeżeli nie ma modelu, który chciałbyś kupić zapisz się na powiadomienie o produkcie, jak tylko go dostaniemy wyślemy Ci wiadomość. 

Sprawdź tu jak Guwer lata na streecie!

Komentarze do wpisu (0)

Dzięki, że czytasz nasze wpisy na blogu, może dowiesz się czegoś nowego. 

🛹 🛴 🚲

Piszemy o hulajnogach wyczynowych, rowerach BMX, deskorolkach i o wszystkich innych fajnych i przydatnych rzeczach! 

Napisz w komentarzach co myślisz❗️ Ale pamiętaj, że nie lubimy: 🤬 złośliwości, wszelkiego rodzaju inwektyw, bluzg, chamskich odzywek, dyshonoru, nieprzyjemnych epitetów, impertynencji, nietaktu, nieuprzejmości, obelg, obelżywości, obrazy, obrzydliwych zwrotów, ohydnego słownictwa, poniżania, przekleństw, przezwisk, uchybień, upokorzeń, wiązanek (poza kwiatowymi), wulgaryzmów, wyzwisk, lekceważenia, złorzeczenia i  zniewagi.

Wal śmiało, jeżeli coś innego, niż powyższe przychodzi Ci do głowy 🤯. 

PS. Komentować mogą tylko odważni, czyli Ci, co się zalogują 💪💪💪!

PPS. Póki co odważny jeszcze się nie znalazł 🤔. Zatem czekamy na Ciebie!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep internetowy Shoper Premium Styl graficzny i aplikacje ShopGadget.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium