Nowe hulajnogi wyczynowe MGO od MGP Madd Gear 0
Nowe hulajnogi wyczynowe MGO od MGP Madd Gear. RMDBike Blog

Marki MGP Madd Gear nie trzeba przedstawiać!

Ten pochodzący z Australii producent znany jest na całym świecie ze świetnych hulajnóg wyczynowych, najlepszych riderów i rzeszy fanów.

 

Ich hulajnogi wyczynowe słyną z wytrzymałości, świetnych parametrów, dbałości o szczegóły i wspaniałego wyglądu doprawionego żywą kolorystyką.

Co roku MGP wypuszcza nowe ulepszone modele hulajnóg VX, które wskazują na kolejne generacje. I jak co roku ich hulajnogi podbiją świat i serca riderów. 

 

Tym razem ich flagowe modele z generacji VX9, takie jak VX9 Extreme, VX9 Shredder, VX9 Pro, VX9 Team i VX9 Nitro mają swoich ulepszonych odpowiedników w postaci modeli MGP Origins, czyli MGO.

Z tym szalonym pomysłem na nową nazwę MGO, MGP wkracza w nową dekadę swojej działalności.  

Seria modeli MGO to jeszcze lżejsze, jeszcze bardziej wytrzymałe, jeszcze bardziej szalone hulajnogi wyczynowe.   

Poznaj nowe hulajnogi MGO od Madd Gear:

Hulajnoga MGO Team.

Czyli  Madd Gear MGP Origin Team 2020 ważąca 3,68 kg hulajnoga wyczynowa polecana dla użytkowników od 8 lat. Zrobiona w większości z aluminium na dużych 120 mm kółkach z system kompresji  standard IHC. Zastosowane w tej hulajnodze komponenty zostały starannie dobrane dla jeszcze lepszego komfortu jazdy i większej wytrzymałości. Szczegóły techniczne tej hulajnogi znajdziesz tu.

MGO Team,  Madd Gear, Blog RMDBike

Hulajnoga MGO Team LTD.

Czyli Madd Gear MGP Origin Team LTD udoskonalony i odchudzony brat  MGP VX9 Team LTD. Zintegrowane stery, deck utwardzony cieplnie, duże 120 mm kółka to nieliczne z jego plusów. Sprawdź tu czym jeszcze Cię zaskoczy.

MGO Team LTD, Madd Gear MGP,  Blog RMDBike

Hulajnoga MGO Pro.

Czyli  Madd Gear MGP Origin Pro 2020 model stworzony do parku lub na street, niezależnie od stopnia umiejętności. Niska waga 3.47 kg, aluminiowy deck w połączeniu ze sprawdzonym system kompresji IHC na kółkach 110 mm to szybka i płynna jazda i bez problemowe pokonywanie przeszkód. Tą hulajnogą mogą jeździć osoby już od 6 lat. Więcej informacji o MGO PRO znajdziesz tu.

Blog RMDBike, MGO Pro, Madd Gear MGP Origin Pro 2020

Hulajnoga MGO Nitro.

Czyli MGP Origin Nitro 2020 ta  hulajnoga do trików zbudowana jest wokół decku 9 generacji convex. Ta nowa jakość wykonania i lekkość dzięki dodatkowym wycięciom w podeście hulajnogi. MGO Nitro to hulajnoga wyczynowa dla 12 latka i starszych użytkowników. Dokładne parametry techniczne znajdziesz tu.

MGO Nitro,  MGP Origin Nitro 2020, Blog RMDBike

Hulajnoga MGO Extreme.

Czyli Madd Gear MGP Origin Extreme ultralekka pełnowymiarowa hulajnoga wyczynowa dla 12 latka i starszych użytkowników waży zaledwie 3,42 kg. Przy swojej małej wadze jest niezwykle wytrzymała i zwrotna. Operowanie nią podczas akrobacji to czyta przyjemność. Jeżeli chcesz poznać ją bliżej zajrzyj tu.

MGP MGO Extreme, Blog RMDBike

Hulajnoga MGO Shredder

Czyli Madd Gear Origins MGO Shredder 2020 bardzo lekka hulajnoga ważąca zaledwie 3.38 kg. Stworzona dla użytkowników już od 4 lat. Nowy ulepszony deck do hulajnogi ma dodatkowe frezy jak w modelu Extreme. MGO SHREDDER ma też nową główkę podestu. Ta hulajnoga sprawdzi się zarówno w mieście jak i w parku. Ale to tylko niektóre z jej plusów, jeżeli chcesz poznać ją bliżej kliknij tu.

Madd Gear Origins MGO Shredder 2020, Blog RMDBike

 

Komentarze do wpisu (0)

Dzięki, że czytasz nasze wpisy na blogu, może dowiesz się czegoś nowego. 

🛹 🛴 🚲

Piszemy o hulajnogach wyczynowych, rowerach BMX, deskorolkach i o wszystkich innych fajnych i przydatnych rzeczach! 

Napisz w komentarzach co myślisz❗️ Ale pamiętaj, że nie lubimy: 🤬 złośliwości, wszelkiego rodzaju inwektyw, bluzg, chamskich odzywek, dyshonoru, nieprzyjemnych epitetów, impertynencji, nietaktu, nieuprzejmości, obelg, obelżywości, obrazy, obrzydliwych zwrotów, ohydnego słownictwa, poniżania, przekleństw, przezwisk, uchybień, upokorzeń, wiązanek (poza kwiatowymi), wulgaryzmów, wyzwisk, lekceważenia, złorzeczenia i  zniewagi.

Wal śmiało, jeżeli coś innego, niż powyższe przychodzi Ci do głowy 🤯. 

PS. Komentować mogą tylko odważni, czyli Ci, co się zalogują 💪💪💪!

PPS. Póki co odważny jeszcze się nie znalazł 🤔. Zatem czekamy na Ciebie!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep internetowy Shoper Premium Styl graficzny i aplikacje ShopGadget.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium