RMD Bike | BLOG
Promocje
Enuff Dreamcatcher Mini deskorolka dla dzieci | 7.25" Gray Pink
Enuff Dreamcatcher Mini deskorolka dla dzieci | 7.25" Gray Pink

293,55 zł

Cena regularna: 309,00 zł

Najniższa cena: 309,00 zł
szt.
Invert Supreme Mini 1-4-8  hulajnoga wyczynowa dla dzieci | Red Black Blue
Invert Supreme Mini 1-4-8 hulajnoga wyczynowa dla dzieci | Red Black Blue

379,05 zł

Cena regularna: 399,00 zł

Najniższa cena: 399,00 zł
szt.
Tricks Deskorolka | 7.87" Stone
Tricks Deskorolka | 7.87" Stone

265,05 zł

Cena regularna: 279,00 zł

Najniższa cena: 279,00 zł
szt.
Heelys Reserve EX butorolki | Pink Bisque
Heelys Reserve EX butorolki | Pink Bisque

299,00 zł

Cena regularna: 369,00 zł

Najniższa cena: 350,55 zł
Root Type R Hulajnoga Wyczynowa | Black Blue Splatter
Root Type R Hulajnoga Wyczynowa | Black Blue Splatter

711,55 zł

Cena regularna: 749,00 zł

Najniższa cena: 749,00 zł
szt.
Heelys Pro 20 Prints butorolki | Blue Red Camo
Heelys Pro 20 Prints butorolki | Blue Red Camo

299,00 zł

Cena regularna: 349,00 zł

Najniższa cena: 249,00 zł
Heelys Reserve Low butorolki | Black
Heelys Reserve Low butorolki | Black

329,00 zł

Cena regularna: 349,00 zł

Najniższa cena: 331,55 zł
Rower BMX WTP WeThePeople CRS 20" Freecoaster | Matt Black
Rower BMX WTP WeThePeople CRS 20" Freecoaster | Matt Black

2 599,00 zł

Cena regularna: 2 899,00 zł

Najniższa cena: 2 499,00 zł
szt.
Motor elektryczny w biznesie. 0
Motor elektryczny w biznesie. Blog RMD Bike

Jesteś przedsiębiorcą, który dużo jeździ po mieście?  A może zatrudniasz pracowników, którzy mają dużo spraw poza biurem?  Niezależnie od sytuacji zapewne w chwili obecnej ponosisz olbrzymie koszty za paliwo.

Tak, ceny paliw na stacjach benzynowych przyprawiają o ból głowy! Sami wiemy, jak to wygląda, koszty trzeba ciąć, ale nie ma na czym.

 

 

 

 

A czy Ty wiesz, w jaki sposób możesz zaoszczędzić?

Jednym ze sposobów może być zmiana pojazdu na motor elektryczny.

Zrobiliśmy małą burzę mózgów i podpowiemy Ci, w jakich branżach możesz go wykorzystać. Oczywiście to tylko kilka przykładów. A Ty sam wiesz najlepiej czego potrzebujesz.

W jakich branżach się sprawdzi motor elektryczny lub skuter elektryczny?

Jednoślady elektryczne poza oczywistymi plusami w użytkowaniu do celów prywatnych mają wiele zalet, dzięki którym idealnie się sprawdzą w Twojej działalności gospodarczej.

  • Naszym zdaniem jest to świetny pojazd dla weterynarzy. Działając w mniejszych miejscowościach,  muszą dojeżdżać do swoich pacjentów. Ich torba lekarska znajdzie miejsce w specjalnie zamontowanej na motorze torbie do przewożenia.
  • Oczywiście branża gastronomiczna. Niskie koszty utrzymania i przejazdów, oraz możliwość poruszania się buspasem sprawia, że Twoja restauracja dostarczy ciepłe posiłki w ekspresowym tempie. Wystarczy dokupić specjalną torbę do przewożenia posiłków.
  •  Listonosz, kto robi więcej kilometrów niż listonosz w małych miejscowościach? Wszystkie listy i emerytury dowiezie szybko, a przede wszystkim ekonomicznie. Nie ma problemu z parkowaniem, wystarczy mała przestrzeń, aby zostawić pojazd.
  • Kurierzy przewożący dokumenty i drobne przesyłki. W dużych miastach liczy się czas dojazdu i często jest problem z parkingiem. Po pierwsze motorem elektrycznym mogą jeździć buspasem. Po drugie nie płacą na parking. Po trzecie nie potrzebują dużo miejsca, żeby go zaparkować, bo zmieszczą się w małych przestrzeniach miejskich aglomeracji.
  • Przedstawiciele handlowi mający dużo spotkań. Nie ma porównania, ile pali samochód z małym silnikiem w mieście do kosztów ładowania motoru elektrycznego. Nie będą tracili czasu na szukanie parkingu i na stanie w korkach. Co  znacząco zmniejsza ich czas dojazdu, co z kolei wpłynie na ilość odbytych spotkań. Co będzie miało przełożenie na wyniki sprzedażowe. 
  • Osoby pracujące w branżach budowalnych. Często muszą jeździć na pomiary i wyceny, które nie zawsze kończą się zdobyciem pracy. Czasem, zanim dobije się targu trzeba odbyć 2 -3 spotkania. A koszt dojazdu trzeba ponieść samemu.
  • Korepetytorzy, którzy sami dojeżdżają do swoich uczniów. Często robią to w godzinach szczytu, muszą się przebić przez miasto, by dotrzeć na czas. Do tego na osiedlach często jest kłopot z parkingiem. Z motorem elektrycznym nie ma takiego problemu. Szybko dojadą buspasem i potrzebują z mało miejsca, żeby go zaparkować.
  • Studenci, dla nich szczególnie ważne są niskie koszty utrzymania. Znaczenie ma również mały rozmiar pojazdu, bo na parkingu uczelnianym zazwyczaj brakuje miejsca. Jak jeżdżą na 8 rano to zawsze wpadają z w korki i często się spóźniają. Motocykl elektryczny sunie buspasem i zawsze  dotrą na czas, mogą stanąć  jak najbliżej budynku i nie muszą biec na zajęcia. Tylko spokojnie z zapasem czasu idą do auli.

Pamiętaj, że nie musisz od razu kupować motoru, możesz go wcześniej przetestować, taką możliwość daje nasza wypożyczalnia motorów elektrycznych

Dodatkowo jeżeli pracujesz w jednym z poniższych sektorów możesz się ubiegać o dofinansowanie na zakup nowego motoru elektrycznego.

Jednostki sektora finansów publicznych, Instytuty badawcze, przedsiębiorcy, stowarzyszenia, fundacje spółdzielnie, rolnicy indywidualni, kościoły i inne związki wyznaniowe oraz ich osoby prawne, organizacje religijne 

Co znacząco obniży koszt zakupu.  Program rządowy „Mój elektryk”, jest koordynowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Pod tym adresem https://www.gov.pl/web/nfosigw/moj-elektryk znajdziesz wszelkie informacje na ten temat.

 

Poznaj nasze motory elektryczne i skutery elektryczne:

 

 Motocykl elektryczny Super Soco, blog RMD Bike Shop

 

Komentarze do wpisu (0)

Dzięki, że czytasz nasze wpisy na blogu, może dowiesz się czegoś nowego. 

🛹 🛴 🚲

Piszemy o hulajnogach wyczynowych, rowerach BMX, deskorolkach i o wszystkich innych fajnych i przydatnych rzeczach! 

Napisz w komentarzach co myślisz❗️ Ale pamiętaj, że nie lubimy: 🤬 złośliwości, wszelkiego rodzaju inwektyw, bluzg, chamskich odzywek, dyshonoru, nieprzyjemnych epitetów, impertynencji, nietaktu, nieuprzejmości, obelg, obelżywości, obrazy, obrzydliwych zwrotów, ohydnego słownictwa, poniżania, przekleństw, przezwisk, uchybień, upokorzeń, wiązanek (poza kwiatowymi), wulgaryzmów, wyzwisk, lekceważenia, złorzeczenia i  zniewagi.

Wal śmiało, jeżeli coś innego, niż powyższe przychodzi Ci do głowy 🤯. 

PS. Komentować mogą tylko odważni, czyli Ci, co się zalogują 💪💪💪!

PPS. Póki co odważny jeszcze się nie znalazł 🤔. Zatem czekamy na Ciebie!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep internetowy Shoper Premium Styl graficzny i aplikacje ShopGadget.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium