Mafiabikes światowy lider sprzedaży rowerów BMX 0
Mafiabikes światowy lider sprzedaży rowerów BMX. RMDBike Blog

To już 13 lat od kiedy scena BMX wywróciła się do góry nogami, bo na jej deskach stanęli szaleńcy z Mafibikes. Choć w tym czasie nazywali się Amitybikeco i dopiero 2 lata później zmienili nazwę na Mafiabikes.

 

 

 

 

Ich pierwszą siłą napędową była śmietanka najlepszych Riderów z różnych zakątków świata.

Cam Hardy, Ryan Taylor, Tammy McCarley, Jeff Wescott i Ben Wallace, bo to o nich mowa byli pniem, na którym wyrosła ta światowa potęga rowerów BMX.

 

Wraz ze zmianą nazwy w 2011 roku do teamu doszły nowe gwiazdy światowej klasy Harry Main, Tom Justice, OlaBMX, Declan Brooks. Działania firmy nabrały rozpędu i na fali rozwoju w 2012 roku powstała ich nowa marka — opony Lagos. Początkowo z myślą o rowerach BMX, później zaczęli produkcję opon do rowerów wheelie.

 

Mafiabikes, Blog RMD Bike Shop

 

Od samego początku założyciele Mafiabikes mają jeden cel spopularyzować jazdę wyczynową na BMX. Dać jak najlepsze rowery, o wysokiej specyfikacji technicznej w najbardziej szalonych kolorach w niskiej cenie. Tak, aby ten sport, był dostępny dla każdego dziecka.

Motto Mafiabikes to “kids on bikes”.

BMX Kush 2, Mafiabikes, Blog RMD Bike Shop

 

W 2013 powołali do życia RockerBMX i legendami BMX Ryanem Taylorem i Harrym Mainem i tak zaczęła się nowa moda na mini BMX.

Ich działania były inspiracją dla setek tysięcy ludzi. Wielu młodych zdolnych ludzi wychowało się na rowerach Mafiabikes i stało się najlepszymi riderami w tej dziedzinie.

 

W 2018 w odpowiedzi na potrzeby nowego typu jazdy zaczęli produkować rowery wheelie, czyli Wheelie bikes.

Maszyny zaprojektowane do jazdy na jednym kole. To był kolejny złoty strzał i kolejne hity sprzedaży na całym świecie.

Zapotrzebowanie rynku było ogromne, więc Mafiabikes krok po kroku wprowadzała na rynek nowe produkty. W ich asortymencie znajdziesz wszystkie niezbędne części do BMX i części do rowerów wheelie

 

 

 

Ich wielkim sukcesem jest Bikestormz London, to przejażdżka na rowerach ulicami Londynu, która przyciąga ponad 4000 rowerzystów. Bikestormz jest pomysłem Maca Ferrari Guya byłego kierownika zespołu Mafiabikes.

 

Nie ważne, na jakim poziomie jesteś w ofercie Mafiabikes znajdziesz coś dla siebie. Rowery BMX dla początkujących i BMX dla zaawansowanych, BMX do parku i BMX na Street, rowery do jazdy na jednym kole. A może szukasz części zamiennych do BMX takich jak: pedały rowerowesiodełko do roweru, komplet kół rowerowych, czy gripy rowerowe. Mają to wszystko i wiele innych części rowerowych.

Ich produkty są spójne, płynie od nich radość i pasja, a wszystko to w szalonych kolorach.

Mafiabikes wierzy, że ich działania pomogą trudnej młodzieży, znaleźć pasję i wyrwać się ze złego środowiska gangów ulicznych, broni i narkotyków.  Propagują wszystkie style jazdy i aprobują każdy typ roweru. Chcą, abyś piął się w górę, cieszył się ze swojej pasji i nigdy się nie poddawał.

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Dzięki, że czytasz nasze wpisy na blogu, może dowiesz się czegoś nowego. 

🛹 🛴 🚲

Piszemy o hulajnogach wyczynowych, rowerach BMX, deskorolkach i o wszystkich innych fajnych i przydatnych rzeczach! 

Napisz w komentarzach co myślisz❗️ Ale pamiętaj, że nie lubimy: 🤬 złośliwości, wszelkiego rodzaju inwektyw, bluzg, chamskich odzywek, dyshonoru, nieprzyjemnych epitetów, impertynencji, nietaktu, nieuprzejmości, obelg, obelżywości, obrazy, obrzydliwych zwrotów, ohydnego słownictwa, poniżania, przekleństw, przezwisk, uchybień, upokorzeń, wiązanek (poza kwiatowymi), wulgaryzmów, wyzwisk, lekceważenia, złorzeczenia i  zniewagi.

Wal śmiało, jeżeli coś innego, niż powyższe przychodzi Ci do głowy 🤯. 

PS. Komentować mogą tylko odważni, czyli Ci, co się zalogują 💪💪💪!

PPS. Póki co odważny jeszcze się nie znalazł 🤔. Zatem czekamy na Ciebie!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep internetowy Shoper Premium Styl graficzny i aplikacje ShopGadget.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium