MADD GEAR – MGP czy jesteś wystarczająco szalony? 0
MADD-GEAR–MGP-czy-jesteś-wystarczająco-szalony-?-Blog-rmd-bike-shop

W tym roku MGP Madd Gear świętuje 10 rocznicę!

I rzeczywiście mają co świętować.

Przez ten czas hulajnogi MGP rozeszły się po świecie szybciej niż niejeden wirus. A ich produkty można spotkać w przeszło 80 krajach. Są jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek hulajnogowych i jeżdżą na nich najlepsi riderzy od Australii, aż po Europę.

 

 

 

Z czego wynika ten fenomen?

Stwierdzenie, że to pasjonaci żyjący sportem, a jazda jest dla nich jak powietrze. To jakby stwierdzić, że mucha umie latać, bo ma skrzydła! Banalnie oczywiste!

W przypadku twórców MGP to jest coś więcej. Ich układ nerwowy składa się z aluminium, zamiast serca mają system kompresji. Ich układ krwionośny przypomniana schematy budowy hulajnogi. Zamiast żeber mają decki. Dzięki temu wiedzą jak ma jeździć i z jakich komponentów ma się składać mistrzowska hulajnoga wyczynowa.

 

 

MGP tworzy hulajnogi profesjonale, dostępne cenowo dla każdego.

Otwiera się na świat i potrzeby każdego użytkownika. W ich ofercie znajdziesz hulajnogi dla początkujących i dla najlepszych riderów. Niezależnie od wieku, wzrostu czy wagi.

W ich ofercie nie mogło też zabraknąć części do hulajnogi. Znajdziesz tam decki do hulajnogi, kółka do hulajnogi wyczynowej, zaciski do hulajnogi, widelec do hulajnogi, czy kierownicę do hulajnogi.  

Hulajnogi MGP przekraczają granice swoich możliwości. W drużynie Madd Gear jest wielu utalentowanych jeźdźców z całego świata, którzy przekraczają te granice razem z nimi i wciąż poszukują nowych wyzwań. 

Doskonałe komponenty i parametry techniczne to nie wszystko, dla  MGP ważny jest również design. Nietuzinkowy wygląd i żywe kolory są wizytówką Madd Gear. 

Jeżeli jeszcze zastanawiasz się, jaką hulajnogę wybrać, lub gdzie kupić hulajnogę MGP? Odwiedź nasz sklep z hulajnogami rmdbike.com i zapoznaj się z ofertą. 

Komentarze do wpisu (0)

Dzięki, że czytasz nasze wpisy na blogu, może dowiesz się czegoś nowego. 

🛹 🛴 🚲

Piszemy o hulajnogach wyczynowych, rowerach BMX, deskorolkach i o wszystkich innych fajnych i przydatnych rzeczach! 

Napisz w komentarzach co myślisz❗️ Ale pamiętaj, że nie lubimy: 🤬 złośliwości, wszelkiego rodzaju inwektyw, bluzg, chamskich odzywek, dyshonoru, nieprzyjemnych epitetów, impertynencji, nietaktu, nieuprzejmości, obelg, obelżywości, obrazy, obrzydliwych zwrotów, ohydnego słownictwa, poniżania, przekleństw, przezwisk, uchybień, upokorzeń, wiązanek (poza kwiatowymi), wulgaryzmów, wyzwisk, lekceważenia, złorzeczenia i  zniewagi.

Wal śmiało, jeżeli coś innego, niż powyższe przychodzi Ci do głowy 🤯. 

PS. Komentować mogą tylko odważni, czyli Ci, co się zalogują 💪💪💪!

PPS. Póki co odważny jeszcze się nie znalazł 🤔. Zatem czekamy na Ciebie!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep internetowy Shoper Premium Styl graficzny i aplikacje ShopGadget.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium