Jak zrobić własny skatepark? 0
Jak zrobić własny skatepark? RMDBike Blog

Marzy Ci się, aby skatepark był tuż pod Twoim oknem? Uwielbiasz triki, jazdę na krawędzi, a rampy i hopy są Twoim żywiołem?

 

 

Pomimo tego, że sporty wyczynowe są coraz bardziej popularne miejsc, w których możesz ćwiczyć triki nie jest tak dużo. Zazwyczaj, aby dostać się na najbliższy skatepark, musisz pokonać znaczną odległość. Do tego szkoła, korki i rodzice, którzy stoją nad głową.  Ćwiczyć trzeba, triki same się nie zrobią,  czasu jest mało, a jesienią jeszcze szybko robi się ciemno.

Marzenia są w zasięgu Twoich kółek, a prywatny tor przeszkód w zasięgu ręki...

Bo teraz możesz zrobić sobie własny skatepark koło domu i ćwiczyć triki zawsze, kiedy masz na to ochotę.

Niezależnie czy w Twoim marzeniem jest rampa do hulajnogi, rampa do deskorolki czy rampa do BMX.  Z gotowych elementów możesz zrobić park dopasowany do Twoich umiejętności. Zaaranżowany w dogodny dla Ciebie sposób. Możesz ustawiać kolejność przeszkód i odległości między nimi. Za każdym razem możesz tworzyć tor od nowa, to nieskończona ilość kombinacji.

Przeszkody na BMX, hulajnogę czy deskorolkę, możesz ze sobą zestawiać w dowolnej konfiguracji, większość z nich nie potrzebuje wcześniejszego montażu.

Na początek może być Pojedyncza mała rampa startowa Nitro Circus,  zalecana dla osób w wieku od 8 lat i do maksymalnej wagi 90 kg ze sprzętem. 

Pojedyncza mała rampa startowa Nitro Circus, Blog RMDBike 

Z kolei Przenośna rampa Rampa Kicker Jumpack Pro 3 pomoże Ci się wybić w dowolnym miejscu.

Możesz ją ustawić w zależności od stopnia umiejętności. Regulacja jest banalnie prosta, zrobisz to jedną imbusową śrubą. Po złożeniu mieści się w specjalnie dla niej zaprojektowanym plecaku. Możesz ją zabierać ze sobą, lub po zakończeniu zabawy schować i bezpiecznie przechowywać. 

Przenośna rampa do BMX,  Blog RMD Bike Shop

Montuj gripy i  grinduj na przenośnym Nitro Circus Large Grind Rail.

Rurka do grindowania ma 3 poziomy wysokości, jest szybka w montażu. Dzięki zaślepkom z PE i stopki z PCV szyna do BMX jest stabilna i zapewnia dobrą przyczepność.

Rurka do grindowania, Blog RMD Bike Shop

Mega zestaw ramp do BMX Nitro Circus Mini Fourway Funbox to cztery połączone podestem rampy o wymiarach  151 cm (dł.) x 119 cm (szer.) x 16 cm (wys.).

Duża powierzchnia zapewni Ci świetną zabawę. Wskocz na hulajnogę, deskę lub BMX i katuj triki od rana do wieczora!

 

Rampa do hulajnogi, blog RMDBike Shop 

Zanim zaczniesz budowę własnego toru jest kilka trików, o których dobrze, żebyś wiedział.

Rampy są dla osób do 8 lat do maksymalnej wagi 90 kg ze sprzętem. Nawet najlepszej jakości polietylen, z którego są zrobione przeszkody jest narażony na uszkodzenia. Jeśli chcesz, aby tor służył Ci jak najdłużej używaj ramp w dodatnich temperaturach. Większość dostępnych na naszej stronie przeszkód nie wymaga użycia narzędzi podczas montażu. Podczas jazdy zawsze używaj ochrony. Połamana lub uszkodzona przeszkoda, może zagrażać Twojemu bezpieczeństwu, a ono jest dla nas najważniejsze! 

 Rampa do skateparku, blog RMDBike Shop

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Dzięki, że czytasz nasze wpisy na blogu, może dowiesz się czegoś nowego. 

🛹 🛴 🚲

Piszemy o hulajnogach wyczynowych, rowerach BMX, deskorolkach i o wszystkich innych fajnych i przydatnych rzeczach! 

Napisz w komentarzach co myślisz❗️ Ale pamiętaj, że nie lubimy: 🤬 złośliwości, wszelkiego rodzaju inwektyw, bluzg, chamskich odzywek, dyshonoru, nieprzyjemnych epitetów, impertynencji, nietaktu, nieuprzejmości, obelg, obelżywości, obrazy, obrzydliwych zwrotów, ohydnego słownictwa, poniżania, przekleństw, przezwisk, uchybień, upokorzeń, wiązanek (poza kwiatowymi), wulgaryzmów, wyzwisk, lekceważenia, złorzeczenia i  zniewagi.

Wal śmiało, jeżeli coś innego, niż powyższe przychodzi Ci do głowy 🤯. 

PS. Komentować mogą tylko odważni, czyli Ci, co się zalogują 💪💪💪!

PPS. Póki co odważny jeszcze się nie znalazł 🤔. Zatem czekamy na Ciebie!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep internetowy Shoper Premium Styl graficzny i aplikacje ShopGadget.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium