Hulajnogi wyczynowe Triad osobowość ze smakiem. 0
Hulajnogi wyczynowe Triad osobowość ze smakiem. Blog RMD Bike.

 

Jaka jest myśl pierwsza, kiedy słyszysz Triad? Czy w głowie widzisz chińską organizację przestępczą, czy może słyszysz trójdźwięk, a może wyobrażasz sobie trzy elementy, które składają się w całość?  

Powiem Ci, co ja widzę.

20 lat ciężkiej pracy, pot i łzy zwieńczone międzynarodowym sukcesem!

 

 

 

 

Tysiące testów i nie zawsze pomyślnych prób. Setki projektów, które być może nigdy nie ujrzą światła dziennego. Ale przede wszystkim widzę, zespół ludzi, projektantów i Riderów pełnych pasji, nowych pomysłów i poszukiwaczy nowych lepszych rozwiązań.

-Ale po co to wszystko?

- Chodzi o jedno!

- O jazdę!

Każda idea, która rodzi się w zespole Triad ma na celu stworzenie produktu, który zapewni jak najlepsze wrażenia z jazdy. Jak najlepszą jakość, wydajność, trwałość i funkcjonalność. To ma iść w parze z bezpieczeństwem, dobrą ceną i uczciwą gwarancją na produkty.

Tak powstają najlepsze hulajnogi wyczynowe Triad

Mogę z całą pewnością stwierdzić, że australijska ziemia wydała, owoc, który stał się światową potęgą. A jego produkty znane są w Europie, USA, Kanadzie i oczywiście rodzimej Australii.  

 

 Trki skatepark Triad hulajnogi RMD Bike Shop

 

Wiesz, dlaczego Triad robi perfekcyjne hulajnogi do trików?

Dlatego, że twórcy Triad zawsze są jednym kołem w przyszłości. Planują z wyprzedzeniem jak będzie wyglądał i się rozwijał rynek hulajnóg wyczynowych. Nic nie stoi w miejscu, każdy element świata jest w ciągłym procesie zmiany. Triad o tym wie i stara się robić produkty zgodnie z tą zasadą.

To z tego powodu są jednym z najbardziej innowacyjnych producentów w tym segmencie.

 

Do produkcji używają najlepszych materiałów: aluminium 7003 T5, aluminium 6061 T6 i 4130 Cro-mo. Poliuretan, z którego robią kółka do hulajnogi to uretan 88A o wysokim odbiciu.

Zanim ich produkt trafi do produkcji, przechodzi trzy fazy: projektowanie, opracowanie i testowanie.

 

Hulajnogi do trików Triad, blog RMD Bike Shop

 

A wiesz, że Triad odchodzi od tradycyjnego modelu seryjnej produkcji i ma w ofercie gotowe hulajnogi Custom Built. Tym krokiem wyszedł naprzeciw osobom, które chcą mieć dopasowany do swoich umiejętności set złożony przez specjalistów. Tu nie ma dwóch takich samych hulajnóg. Każdy model różni się od siebie, rozmiarem decku, kółek i grafiką i innymi ważnymi dla Ciebie elementami. Decki do hulajnogi są ręcznie malowane przez światowej sławy artystę. To takie małe dzieła sztuki!

 

Triad tworzy też jedne najlepszych Drift trike, ich modele są wydaje i niedoścignione na driftowych torach wyścigowych. To nie lada gratka, dla fanów ostrej jazdy i mocnej adrenaliny.

 

 Drift trike Triad, blog RMDBike Shop

 

To też jeden z nielicznych producentów, który w ofercie ma hulajnogi dla wysokich osób. Na hulajnodze Triad Custom Psychic pojedzie osoba od 172 cm do nawet 190, a kierownica hulajnogi w tym modelu ma aż 93 cm wysokości.

 

Do tego dochodzi ogromna oferta części do hulajnogi. Każda z nich została dokładanie przemyślana pod względem konstrukcji i funkcjonalności.

Triad, chce być zawsze kiedy go potrzebujesz. Od nauki na hulajnodze dla początkujących do profesjonalnego poziomu.

 

Triad części do hulajnogi wyczynowej, blog RMD Bike Shop

 

Z tego powodu dla Triad przyszłość jest tuż obok i zaciera się w teraźniejszości, a ta miesza się z przeszłością.

A przeszłością Triad byli i są najlepsi riderzy, którzy na przestrzeni 20 lat czynnie brali udział w tworzeniu ich produktów. Przyszłością możesz być Ty, bo zespół wciąż się powiększa o nowe talenty.

Poznaj bliżej rodzinę Triad, bo może kiedyś do niej dołączysz!

Komentarze do wpisu (0)

Dzięki, że czytasz nasze wpisy na blogu, może dowiesz się czegoś nowego. 

🛹 🛴 🚲

Piszemy o hulajnogach wyczynowych, rowerach BMX, deskorolkach i o wszystkich innych fajnych i przydatnych rzeczach! 

Napisz w komentarzach co myślisz❗️ Ale pamiętaj, że nie lubimy: 🤬 złośliwości, wszelkiego rodzaju inwektyw, bluzg, chamskich odzywek, dyshonoru, nieprzyjemnych epitetów, impertynencji, nietaktu, nieuprzejmości, obelg, obelżywości, obrazy, obrzydliwych zwrotów, ohydnego słownictwa, poniżania, przekleństw, przezwisk, uchybień, upokorzeń, wiązanek (poza kwiatowymi), wulgaryzmów, wyzwisk, lekceważenia, złorzeczenia i  zniewagi.

Wal śmiało, jeżeli coś innego, niż powyższe przychodzi Ci do głowy 🤯. 

PS. Komentować mogą tylko odważni, czyli Ci, co się zalogują 💪💪💪!

PPS. Póki co odważny jeszcze się nie znalazł 🤔. Zatem czekamy na Ciebie!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep internetowy Shoper Premium Styl graficzny i aplikacje ShopGadget.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium