Blunt Envy ich produkty zna cały świat, czy wiesz jak zaczynali? 0
Hulajnogi wyczynowe Blunt Envy. RMDBike Blog

Ta popularna firma produkująca hulajnogi powstała w 2009 roku w Melbern w Australii.

Zaczęli skromnie od wytwarzania części zamiennych do gotowych hulajnóg innych marek. Z roku na rok ich produkty były coraz lepsze i coraz bardziej popularne.

W chwili obecnej te produkty są znane od USA, Kanady, Ameryki Południowej do Azji i Pacyfiku, poprzez Afrykę  i Bliski Wschód. 

W Europie ich produkty idą jak świeże bułeczki? Każda nowa seria jest poprzedzona wiedzą i doświadczeniem kolejnych pokoleń Riderów.

Blunt Envy zwany też ENVY Scooters jest czołowym producentem hulajnóg i części do hulajnóg na świecie.

Ich produkty cechują wysoka jakość i przystępne ceny. A w ich ofercie znajdziesz coś na każdym etapie swojej wyczynowej przygody. 

 

Blunt Scooters, Blog RMD Bike Shop

 

Ich popularna Seria Prodigy jest przygotowana dla średniozaawansowanych i zaawansowanych Riderów, którzy chcą piąć się w górę.

W tej serii znajdziesz hulajnogi na skatepark i hulajnogi streetowe. A każda z nich zapewni niesamowite wrażenia z jazdy.

Blunt Scooters Prodigy S9, Blog RMD Bike Shop

 

Jeżeli szukasz hulajnogi na profesjonalnym poziomie Blunt Kos S6 i Blunt Kos S7dą doskonałym wyborem.

To lekki i wytrzymały sprzęt gotowy na ciężkie wyzwania. Zarówno, jeżeli interesuje Cię hulajnoga streetowa, czy hulajnogi na skatepark w tej serii znajdziesz coś dla siebie.

Blunt Scooters Kos S7, Blog RMD Bike Shop

 

Blunt nie zawodzi również początkujących Riderów Seria Blunt Colt i hulajnoga Blunt One S3 jest idealna do nauki trików.

 Blunt Scooters Colt S5, Blog RMD Bike Shop

 

Jako że Blunt zaczynał od produkcji części ich produkty są dopracowane w każdym detalu. Doskonale zaprojektowane i przetestowane na każdym etapie produkcji.

Pisząc o Blunt nie można zapomnieć o wyglądzie hulajnóg wyczynowych, widać tu przemyślaną koncepcję i przemawiającą do użytkowników historię. Cała stylistyka prowadzi tylko do jednego wniosku, że jest to sprzęt wysokiej klasy.  

W ich ofercie znajdziesz poniższe części do hulajnóg:

Producenci Blunt myślą całościowo o swoich produktach na każdym etapie użytkowania, dlatego też wymyślili bezpieczny sposób przechowywania Twojej hulajnogi. Stworzyli praktyczny stojak na hulajnogę, aby zawsze była za swoim miejscu.

Blunt Envy będzie z Tobą od początku w najtrudniejszych momentach, na każdym etapie Twojej drogi na szczyt. Od początkującego do profesjonalnego zawodnika.

Blunt Envy to również zespół genialnych Riderów:

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Dzięki, że czytasz nasze wpisy na blogu, może dowiesz się czegoś nowego. 

🛹 🛴 🚲

Piszemy o hulajnogach wyczynowych, rowerach BMX, deskorolkach i o wszystkich innych fajnych i przydatnych rzeczach! 

Napisz w komentarzach co myślisz❗️ Ale pamiętaj, że nie lubimy: 🤬 złośliwości, wszelkiego rodzaju inwektyw, bluzg, chamskich odzywek, dyshonoru, nieprzyjemnych epitetów, impertynencji, nietaktu, nieuprzejmości, obelg, obelżywości, obrazy, obrzydliwych zwrotów, ohydnego słownictwa, poniżania, przekleństw, przezwisk, uchybień, upokorzeń, wiązanek (poza kwiatowymi), wulgaryzmów, wyzwisk, lekceważenia, złorzeczenia i  zniewagi.

Wal śmiało, jeżeli coś innego, niż powyższe przychodzi Ci do głowy 🤯. 

PS. Komentować mogą tylko odważni, czyli Ci, co się zalogują 💪💪💪!

PPS. Póki co odważny jeszcze się nie znalazł 🤔. Zatem czekamy na Ciebie!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep internetowy Shoper Premium Styl graficzny i aplikacje ShopGadget.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium